RSF100JB-73-2R2
Partnumber:
RSF100JB-73-2R2
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide Film 2.2 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C AXL Bulk