RSF100JB-73-2R4
Partnumber:
RSF100JB-73-2R4
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
Out of stock
Package
Res Metal Oxide Film 2.4 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C AXL Bulk