RSF200JB-73-10R
Partnumber:
RSF200JB-73-10R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide Film 10 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C AXL Bulk