RSF200JT-73-120R
Partnumber:
RSF200JT-73-120R
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 120ohm, 350V, 5% +/-Tol,