RSF2WSJT-73-56K
Partnumber:
RSF2WSJT-73-56K
Manufacturer:
Yageo
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Res Metal Oxide Film 56K Ohm 5% 2W ±300ppm/°C AXL Tape and Box