RSMF1JT18K0
Partnumber:
RSMF1JT18K0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide 18K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL T/R