RSMF2JT1R00
Partnumber:
RSMF2JT1R00
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide 1 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL T/R