RSQ030P03
Partnumber:
RSQ030P03
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
817 in stock
SKU:
RSQ030P03
Package
Trans MOSFET P-CH Si 30V 3A 6-Pin TSMT T/R