RSX051VA-30
Partnumber:
RSX051VA-30
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
381000 in stock
SKU:
RSX051VA-30
Package
Diode Schottky 30V 0.5A Automotive 2-Pin TUMD