RSX101MM-30TR
Partnumber:
RSX101MM-30TR
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 30V 1A 2-Pin PMDU T/R