RT025AS1000KB
Partnumber:
RT025AS1000KB
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
901 in stock
SKU:
RT025AS1000KB
Package
100 OHM 10% 25W 1(ELEC)/1(MECH)TURN 6MM (50 X 38 X 42MM)