RT0402BRB072K2L
Partnumber:
RT0402BRB072K2L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 2.2K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R