RT0402BRD0712K9L
Partnumber:
RT0402BRD0712K9L
Manufacturer:
YAGEO
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 12.9K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R