RT0402BRD07270RL
Partnumber:
RT0402BRD07270RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 270 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R