RT0402BRD0751KL
Partnumber:
RT0402BRD0751KL
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 51K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R