RT0402BRE0712K4L
Partnumber:
RT0402BRE0712K4L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 12.4K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R