RT0402BRE0715KL
Partnumber:
RT0402BRE0715KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 15K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R