RT0402CRD07300RL
Partnumber:
RT0402CRD07300RL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 300 Ohm 0.25% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R