RT0402DRE0711K3L
Partnumber:
RT0402DRE0711K3L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 11.3K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R