RT0402DRE072K2L
Partnumber:
RT0402DRE072K2L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 2.2K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R