RT0402DRE0730KL
Partnumber:
RT0402DRE0730KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R