RT0402FRE0710RL
Partnumber:
RT0402FRE0710RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 10 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R