RT0402FRE0740R2L
Partnumber:
RT0402FRE0740R2L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 40.2 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R