RT0402FRE074K87L
Partnumber:
RT0402FRE074K87L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 4.87K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R