RT0603BRB0710KL
Partnumber:
RT0603BRB0710KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 10K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R