RT0603BRB071K5L
Partnumber:
RT0603BRB071K5L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R