RT0603BRD0779K6L
Partnumber:
RT0603BRD0779K6L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 79.6K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R