RT0603DRD0724KL
Partnumber:
RT0603DRD0724KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 24K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R