RT0603DRE07105KL
Partnumber:
RT0603DRE07105KL
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 105K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R