RT0603FRE0718K2L
Partnumber:
RT0603FRE0718K2L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 18.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R