RT0603FRE07300KL
Partnumber:
RT0603FRE07300KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 300K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R