RT0603FRE07442KL
Partnumber:
RT0603FRE07442KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 442K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R