RT0603FRE07750RL
Partnumber:
RT0603FRE07750RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 750 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R