RT0805BRC072K15L
Partnumber:
RT0805BRC072K15L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 2.15K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/°C Pad SMD T/R