RT0805BRD0715RL
Partnumber:
RT0805BRD0715RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 15 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R