RT0805FRE071K96L
Partnumber:
RT0805FRE071K96L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 1.96K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R