RT0805FRE0726K1L
Partnumber:
RT0805FRE0726K1L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 26.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R