RT0805FRE0751K1L
Partnumber:
RT0805FRE0751K1L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 51.1K Ohm 1% 1/8W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R - Tape and Reel