RT114110
Partnumber:
RT114110
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
RT114110
Package
Power Relay 110VDC 12A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT