RT1206BRB0749R9L
Partnumber:
RT1206BRB0749R9L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 49.9 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R