RT1206BRD0715KL
Partnumber:
RT1206BRD0715KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 15K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R