RT1206BRD07560KL
Partnumber:
RT1206BRD07560KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 560K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R