RT1206FRE071K62L
Partnumber:
RT1206FRE071K62L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 1.62K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R