RT1206WRB0723K2L
Partnumber:
RT1206WRB0723K2L
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 23.2K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R