RT12C2P202
Partnumber:
RT12C2P202
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 2K Ohm 5% 1W 22(Elec)Turns 2.92mm (33.22 X 4.83 X 8mm) Pin Thru-Hole Tube