RT22C2P102
Partnumber:
RT22C2P102
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Resistor Trimmer, Wirewound, 1 kOhm, ± 5%, 750 mW, 25 Turn, Multi Turn, Through Hole - Rail/Tube