RT9030-33GU5
Partnumber:
RT9030-33GU5
Manufacturer:
Richtek Technology Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SC-70