RT9166-28PXL
Partnumber:
RT9166-28PXL
Manufacturer:
Richtek Technology Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.8V 0.3A 4-Pin(3+Tab) SOT-89