RT9193-18GB
Partnumber:
RT9193-18GB
Manufacturer:
Richtek Technology Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 0.3A 5-Pin SOT-23