RTO020F100R0JTE3
Partnumber:
RTO020F100R0JTE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 100 Ohm 5% 20W ±150ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube